Zahájit nové téma

kamera Withings Home 208C

Měl bych dotaz, zda je možno připojit kameru Withings Home 208C k Fibaro HCL. Někde na diskuzích jsem viděl, že by to mělo jít, ale v doplňcích jsem to nenašel

Mělo by to jít přes Generic IP modul pro kamery, musíte znát cestu k mjpeg a jpeg, IP adresu a přihlašovací jméno a heslo, pokud ho kamera vyžaduje.

Dále je možnost jí připojit přes přidat kameru v přidat/odebrat zařízení. Platí ovšem, že musíte znát cestu k mjpeg a jpeg, IP adresu a přihlašovací jméno a heslo, pokud ho kamera vyžaduje.

Jaký modul použít? Dal jsem Ipcam generic ale zatím se nepovedlo. Kde se zjistí cesta k mjpeg a jpeg?

Cesty k mjpeg a jpeg najdete buď v nastavení kamery (pokud tam něco takového je) nebo od výrobce (manuál, stránky, forum, kontaktování výrobce).

Déle lze požít přidání kamery "postaru".

To je přes přidat/odebrat zařízení -> Přidat kameru
Zobrazí se velmi podobné rozhraní, které je v pluginu IPCam generic. Musíte tam jen dodat ty cesty.

Dále ještě uživatelské jméno a heslo, pokud je to vyžadováno k přístupu ke streamu kamery.

Dobrý den. Dá se nějak přidat kamera, která nepodporuje HTTP protokol, ale umí ONVIF. V pluginech jsem našel doplněk pro ONVIF kamery jiného typu.
Dobrý den,

Plugin jsem prozkoumal a prozatím je možné použít pouze kamery s protokolem HTTP.

Sice url je z nějakého důvodu nastavena na rtsp stream, ale po přezkoumání hlavního souboru (zrojového kódu) doplňku pro kameru je tam pouze HTTP, nikoliv ONVIF.

S pozdravem,
Jakub Ježek
Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře