DoorBird používá notifikace, aby aplikace nemusela běžet v pozadí. Klepnutím na notifikaci se aplikace otevře a pak můžete zahájit hovor.
Každý uživatel si může v aplikaci zvolit z nabídky jeden ze zvuků, který bude to upozornění doprovázet.
Nejdelším z nich je asi zvuk nazvaný 8 Ding Dong.Pokud se neozývá nic, případně se ozývá některý ze systémových zvuků telefonu / operačního systému, tak může jít o nějaký takový problém:


On some smartphones, especially with newer Android versions the app provided notification sounds are overridden by the OS sounds. Unfortunately there’s no easy way to restore the app provided sounds. As discussed in this topic here: https://support.google.com/android/thread/13770236?hl=en

In order to verify that this is the case, one can navigate to Settings -> Apps -> DoorBird -> Notifications -> [device name] in the Android settings. It should say app provided sound here. If this is not the case please perform these steps.

In your operating system go to Settings ⇨ Apps ⇨ DoorBird ⇨ Storage.

Both clear data and clear cache. After that uninstall the DoorBird App.

After reinstalling the app and adding the device to the App, the App provided sound should be restored.Další možností může být připojení klasického elektronického zvonku na relé k tomu určené, které je na DoorBirdu (pouze jednotlačítkové verze), případně využít kontakt přímo na tlačítku (i u vícetlačítkových verzí).
Výhodou je, že to uslyšíte, i když budete mít ztlumené a/nebo vybité mobily.

Případně můžete použít IP vnitřní zvonek nebo vnitřní stanici přímo od DoorBirdu.