Start a new topic

Termostat Secure SRT-321

V místnosti mám tento termostat, ale v porovnání s jinými teploměry měří o 2C méně. Potřeboval bych "posunout" nulu o 2C, ale při nastavení offsetu se nic neděje ... měla by se posunou aktualně nměřená teplota právě o ten offset. Kde je problém?

Změnit nejde ani "Interval probuzení" ... ani prodloužit ano zkrátit... - to nejde ani u jiných zařízení!?!

Díky

J.Havel

jpg
(196 KB)

Interval lze změnit jen v master device, jelikož interval probuzení platí pro veškeré slave zařízení, ikdyž je tam jen jedno. Ještě prozkoumám ten termostat.

Offset se mi nakonec podařilo nastavit - musí se to pouze přes "táhlo" .. ne vepsáním hodnoty, o kterou potřebuji narovnat teplotu ...:-( . Vidím tam ale dva problémy:1/ nezměnilo se to na termostatu - pouze na HCL; 2/mám nastavené hlavní čidlo zóny na termostatu a zdá se mi, že spínání teploty na nastavený offset nebere ohled (hlavně pokud scény jsou vázané k příslušnému čidlu např. pokud na čidle teplota 19C pak ...) Jedině offset rovnou připočítat ve scéně... Ale při pohledu na hodnoty termostatu je to matoucí... :-( .

Dal by se offset nějak nastavit přímo na termostatu .. nikde jsem to nenašel.. :-(

Předem díky za odpověď JH 

Login or Signup to post a comment